Lorem Ipsum Dolor

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit, sed diam nonummy nibh euismod tincidunt ut laoreet dolore magna

Lorem Ipsum Dolor

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit, sed diam nonummy nibh euismod tincidunt ut laoreet dolore magna

Lorem Ipsum Dolor

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit, sed diam nonummy nibh euismod tincidunt ut laoreet dolore magna

Gurra Security - Siguria Juaj Prioriteti Yne - Site Map

The Gurra Security - Siguria Juaj Prioriteti Yne Web site at a glance

Faqja Kryesore

Mire se Vini ne "Gurra Security"

Kush Jemi Ne Gurra Security operon prej vitesh ne fushen e sigurise. Objektivi yne kryesor eshte ti ofroj klientit sigurine qe ai deshiron dhe qe ka nevoje. Duke ecur ne kete linje ne afrojme


Contact Info

Contact Information

Ku mund te na gjeni Adresa: prane Doganes se Tiranes, ne Rrugen e Durresit. Administrata: +355 69 20 70 360 Salla Operative: +355 69 60 13 662 Tel/Fax: +355 4 24 10 251 Per me shume informacione rr


Sherbimet Standarte

Sherbimet Tona

Duke u mbeshtetur ne profesionalizmin dhe aftesite e stafit tone, si dhe ne teknologjine me te fundit te fushes, ne ju ofrojme mbeshtetjen e munguar per te siguruar biznesin me gjithe asestet e tij dh


Profili Kompanise Gurra Security

Profili Kompanise Gurra Security

Shoqeria e Ruajtjes dhe Sigurise Fizike "Gurra Security" eshte krijuar ne vitin 2013, me NUIS (NIPT) L32221033N dhe administrohet nga zj. Kozeta Qokaj. Eshte nje kompani e cila siguron siperma


Produktet Tona

Produktet qe ne ofrojme

Ketu do te shfaqet nje liste me produktet qe ne ofrojme dhe informacionet perkatese per secilin prej tyre


Partneret Tane

Partneret dhe Bashkepunetoret Tane

Gurra Security bashkepunon me kompanite me te medha Shqipetare dhe Boterore per prodhimin dhe importimin ne Shqiperi te paisjeve profesionale ne fushen e sigurise. Disa prej ketyre firmave jane:


Sherbimet VIP

Sherbimet VIP

Sherbimet VIP qe ne ju ofrojme


Sisteme Alarmi

Sisteme Alarmi

  Sistemetet telefonike te alarmit Gsm control panel dhe Radio alarm panel. Sistemet telfonike te alarmeve mund te suportojne 32 detektore wireless dhe 8 detektore wired.Ato mund te ruajne


Sisteme Kunder Zjarrit

Sisteme Kunder Zjarrit

  Sistemet e alarmit per zjarre Specifikimet: Ushqyesit kryesor:120V ose 220V AC 50/60 HZ Bateri stendby:DC24V,4A Bateri te rikarikueshme Power supply output:24V 4A Shfaq 15 rreshta x 40 karakter


Te Tjera

Produkte te Tjera

Gjurmim me Gps Gurra Security ofron paisje dhe sisteme gjurmimi per makinat dhe mjetet e tjera levizese. Ne ofrojmepaisje gpsdhe sisteme gps te cilat jane ideale per perdorim personal ose per biznesi


Sisteme Kamerash

Sisteme Kamerash

CFARE ESHTE DHE SI FUNKSIONON NJE SISTEM VEZHGIMI? Nje sistem vezhgimi perbehet nga nje ose disa kamera te cilat mundesojne monitorimin dhe regjistrimin e cdo gjeje qe ndodh ne shtepine a


Informacionet e Kontaktit

  • E-mail:[email protected]
  • Cel: +355 69 20 70 360
  • Tel/Fax: +355 4 24 10 251
  • Adresa: Rruga e Durresit, Prane Doganes, Tirane