Lorem Ipsum Dolor

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit, sed diam nonummy nibh euismod tincidunt ut laoreet dolore magna

Lorem Ipsum Dolor

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit, sed diam nonummy nibh euismod tincidunt ut laoreet dolore magna

Lorem Ipsum Dolor

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit, sed diam nonummy nibh euismod tincidunt ut laoreet dolore magna

Mire se Vini ne "Gurra Security"


Kush Jemi Ne

Gurra Security

Gurra Security operon prej vitesh ne fushen e sigurise. Objektivi yne kryesor eshte ti ofroj klientit sigurine qe ai deshiron dhe qe ka nevoje. Duke ecur ne kete linje ne afrojme prane vetes specialistet me te mire ne fushen e sigurise dhe ne fushen e elektronikes.

Duke perdorur ne menyren e duhur burimet njerezore dhe ato teknologjike, ne ofrojme nje sherbim te specializuar dhe cilesor.
Ju mund ti besoni kompanise tone per te siguruar shtepine ose biznesin tuaj.

Cfare Ju Ofrojme

Salla Operative


Duke u mbeshtetur ne profesionalizmin dhe aftesite e stafit tone, si dhe ne teknologjine me te fundit te fushes, ne ju ofrojme mbeshtetjen e munguar per te siguruar biznesin me gjithe asestet e tij dhe familjen tuaj.

Ofrojme sherbime survejimi te ambjenteve tuaja me kamera profesionale e cilesore; montojme dhe mbikqyrim sisteme alarmi te te gjitha tipeve dhe per cdo nevoje tuajen; montojme sisteme kunder zjarrit dhe ofrojme mbeshtetjen tone per parandalimin e tij.

Ruajtje Fizike & Sherbime VIP

Sherbime VIP


Stafi yne i specializuar dhe profesional ben te mundur qe siguria juaj te jete prioriteti yne.

Ne larshmerine e sherbimeve qe ne ofrojme ben pjese edhe Ruajtja Fizike dhe Shoqerimet VIP. Stafi yne i kualifikuar dhe specializuar per sherbime te kesaj natyre, ju qendron prane dhe ne gadishmeri.

Burimet Njerezore dhe ato Teknologjike qe ne posedojme na bejne te jemi gjithmone nje hap perpara rrezikut qe mund tju kanoset...


Informacionet e Kontaktit

  • E-mail:[email protected]
  • Cel: +355 69 20 70 360
  • Tel/Fax: +355 4 24 10 251
  • Adresa: Rruga e Durresit, Prane Doganes, Tirane